Műtéti szakasszisztens/Műtőssegéd

  • Cég neve

    Wáberer Medical Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 55-61.

  • Elvárások

    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Elvárások

  • Elkötelezettség, empátia
  • Páciensközpontú gondolkozásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Egy idegen nyelv ismerete (angol előny)
  • Szoros, aktív együttműködés a társosztályokkal

Műtéti szakasszisztensi- és Műtőssegéd munkakörökhöz tartozó elvárások:

  • A műtői közegben való részvétel – kompetenciájának és végzettségének megfelelően
  • A műtéti team tagjaként tevékenykedni, és segíteni az operáló team tagjait
  • Pozíciónak megfelelő, középfokú-, illetve szakirányú végzettség
  • Egészségügyi végzettség esetén érvényes működési engedély, MESZK tagság
  • Segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia
  • Egészségügyi alkalmasság, büntetlen előélet

A munkavégzés helye: 1123 Budapest, Alkotás utca 55-61.

Munkaidő: heti 40 óra, csúsztatott vagy két műszakos munkarend készenléti szolgálattal.

Amit kínálunk

  • Összetartó, nagy szakmai tapasztalattal rendelkező kollektívát
  • Prémium infrastruktúra és eszközpark (pl: Da Vinci robot)
  • Kiváló lokáció
  • Támogatás a karrierépítésben
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil pénzügyi háttér: versenyképes jövedelmet, egészségügyi juttatási csomag

Céginformáció

A WÁBERER MEDICAL CENTER magánklinika bővülő csapatába keres új munkatársat - műtéti szakasszisztens és műtőssegéd munkakörökbe.

A pozíció teljes munkaidőben, alkalmazotti jogviszonyban, valamint részmunkaidőben, megbízási vagy vállalkozói jogviszonyban is betölthető!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet.